Nawigacja:  Wstęp >

O TGSoft

Poprzednia stronaPowrótNastępna strona

Firma powstała w roku 1989. Pierwsze aplikacje tworzone były na bazie programu Clipper. Do dnia dzisiejszego, uległy wielokrotnym przeobrażeniom, aby w zmieniających się czasach mogły stać się produktami najwyższej klasy. Wieloletnia obecność na rynku informatycznym, zaowocowała współpracą z klientami w zakresie rozbudowy systemów. Ich spostrzeżenia, sugestie, pomysły, a także indywidualne prośby, niejednokrotnie przyczyniały się do poszerzania programów o nowe funkcje, parametry. Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z wersjami demonstracyjnymi naszych pakietów, które dostępne są na naszej stronie internetowej.

Od wielu lat do programowania używamy najnowszych narzędzi. Dzięki nim potrafimy tworzyć elastyczne, uniwersalne systemy, gwarantujące profesjonalne zarządzanie firmami z wielu gałęzi gospodarki i o zróżnicowanym statusie prawnym. Cieszy nas fakt, że z naszych usług zadowolone są nie tylko duże przedsiębiorstwa zatrudniające kilkuset pracowników, ale też niewielkie podmioty, obsługiwane przez nieliczne grona osób, które nie zatrudniając informatyków, świetnie sobie radzą, ponieważ nasze systemy są intuicyjne oraz ergonomiczne.

Wszystkie oferowane przez nas systemy współpracują ze sobą, a ponad to, także z innymi aplikacjami lub urządzeniami.

BANERprzyklad

Arrow_r Kadry-Płace – współpracują z Programem Płatnika – ZUS, a także z Bankami – poprzez generowanie danych w odpowiednich standardach oraz czytnikami rejestrującymi czas pracy.

Arrow_r System Gospodarka Magazynowa – współpracuje z drukarkami i kasami fiskalnymi, Czytnikami kodów kreskowych oraz Inwentaryzatorami.

Arrow_r Dodatkowo wszystkie programy generują raporty w trybie graficznym, które można przesłać do EXCEL'a, by na przykład przetworzyć dane do innego, dowolnego programu. W każdym z programów mamy możliwość wygenerowania danych w trybie HTML i PDF. Moduły te z pewnością będą dużym udogodnieniem dla osób zajmujących się analizą danych firmy. Automatyczne przenoszenie informacji bezpośrednio do arkusza kalkulacyjnego, zdecydowanie skraca czas przygotowywania raportów wynikowych, ponieważ żmudne wielogodzinne wklepywanie danych odbywa się teraz zaledwie w parę chwil.

 

Dane z naszych programów mogą być analizowane przy pomocy:

oSQL Calc & Report Express

 

Wszystkie nasze systemy są "elastyczne" i charakteryzuje je przyjazny interfejs. Pomimo, że są programami z bogatym zasobem opcji, obsługuje się je w prosty, intuicyjny sposób. Nowoczesne rozwiązania oraz długoletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji wspomagających zarządzanie, zaowocowało stworzeniem systemów zapewniających optymalne warunki wykonywanej pracy.

Nasze produkty z powodzeniem pracują w firmach (przedsiębiorstwach, instytucjach, spółdzielniach) o różnym statusie prawnym i często diametralnie innych sposobach zarządzania oraz prowadzenia rozliczeń i analiz. Ogromną wagę przywiązujemy również do projektowania, generowanych przez program wydruków. Szeroka paleta zestawień oraz łatwość odczytywania informacji z raportów, przez osoby nie mające bezpośredniego kontaktu z naszymi aplikacjami, (szefowie oraz osoby zajmujące się przeprowadzaniem analiz) poszerzają listę zalet naszego oprogramowania. W najnowszych produktach zainstalowaliśmy generator wydruków FAST REPORT, w którym każdy może zaprojektować dowolną ilość zestawień w różnych konfiguracjach. Zastosowanie takiego narzędzia z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających szefów i analityków. Dodatkowo operatorzy mogą tworzyć, w prosty sposób, własne skrypty SQL. Ponadto możemy zlecać wykonywanie dodatkowych obliczeń, analiz oraz grupować informacje pochodzące z różnych baz.

Programy w wersji Windows są ostatnim wydaniem pracujących od wielu lat, dosowych systemów. W ciągu całego okresu, wielokrotnie ulegały przeobrażeniom, by użytkownik mógł zawsze pracować z systemem opartym na najnowszych technologiach.

 

OFERTA

 

Zakupy - Produkcja - Zbyt - zarządzanie gospodarką magazynową, zamówieniami, fakturowaniem

BILANSgm GMF lub BILANSfe Faktura Express lub BILANSme Magazyn Express lub BILANSf1Faktura ! (bezpłatna)

 

BILANSkp Kadry, Płace, obsługa RCP - naliczanie płac oraz obsługa zagadnień związanych z kadrami i płacami; obsługa rejestratorów czasu pracy.

 

 

BILANSfk Finanse - Księgowość - prowadzenie rozliczeń finansowych oraz księgowych (także budżetowych).

 

BILANSsrodkiTrwale Środki Trwałe

 

BILANSkpirPROKsięga Express - obsługa zagadnień z zakresu księgi przychodów i rozchodów.  Księga Express lub Księga Express PRO
BILANSsDruk !SuperDruk - przygotowanie, wydruk, archiwum przelewów oraz innych druków.

 

BILANSsql SQL Calc & Report Express

 

BILANSmBank eBank Express - dla kont w mBanku

 

 

 

 

BILANSsadyPosiadamy także Pakiet programów TGSoft w wersji poszerzonej dla Sądownictwa. Aktualnie w skład pakietu wchodzą wersje budżetowe programów Finanse Księgowość, Kadry Płace, Środki Trwałe oraz dedykowany program dla Rejestrów Dochodów Budżetowych i Depozytów Sądowych. Nowe programy dla Sekretariatów wydziałów Cywilnych i Karnych oraz Kuratorów. Obsługę na terenie kraju zapewnia ASTRA-TELECOM

 

 

 

Zapraszamy na naszą stronę INTERNETOWĄ www.tgsoft.pl

 

BANERuwaga

 

Microsoft, Windows, Windows NT, SQL Server, Office, Excel są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Microsoft Corporation. Nazwa Rave jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Nevrona Designs. Nazwa Delphi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Borland.